
Vi hjälper er att förbättra er kundkommunikation. Med SMS-utskick får ni möjligheten att skapa engagerande kunddialog. Skicka ut notiser, samla in kunddata, SMS-kuponger och mycket mer.
Med LINK Collect kan ni generera leads och samla in samt komplettera kunddata. Detta inkluderar:
Du kan också boosta antalet registreringar och svar genom att skicka ut belöningar efteråt. Du kan använda denna tjänst för att designa effektiva och användarvänliga lösningar som underlättar för ert företag.
Koppla mot flera olika ’triggers’ för att optimera varje kontaktyta du har med kund: registrering i butik, SMS-kodord, inbäddat material i sociala medier och på webbsidor – eller rentav integrerat med vårt API.
Skicka ut personliga erbjudanden med LINK Coupon till både nya och befintliga kunder för att öka merförsäljning och få in besökare till era butiker.
Behövs inte tekniska förkunskaper eller integration. Skapa, skicka och följ upp dina digitala kuponger i ett användarvänligt gränssnitt.
LINK Mobility är Europas ledande leverantör av mobilmeddelanden, digitala tjänster och intelligent dataanvändning.